Firma Profili

mtnlogo2MTN REKLAM, 1980 yılından bu yana, Mersin başta olmak üzere tüm Türkiye ve hatta Dünya’nın belirli ülkelerine yapılan işlerle adından sıkça söz ettirmektedir. Mevcut durumda 2.000 m² si kapalı, toplam 2.800 m²’lik bir alanda tüm teknolojik olanakları kullanarak, profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve tecrübesiyle siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş deneyimli kadrosu ile açık hava reklamcılığının bütün öğelerini ürün portföyüne katmış olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Vizyonumuz

Kuruluşundan bu yana kalite, estetik ve emniyet kurallarından ödün vermeden her zaman olduğu yerden bir adım öteye gidebilmeyi hedefleyen MTN REKLAM, alanında en iyiler arasındaki yerini korumayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Vizyonumuzda belirtilen ilkelere daima sadık kalarak “insan” odaklı hizmet üreten, 25 yaş ortalamasıyla “her yıl gençleşen” MTN ailesi olarak temel misyonumuz; dinamik ve estetik çözümler üreterek kalıcı müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutmaktır. Bu konudaki temel kaynağımız çalışanlarımızdır. İş ahlakı, ekip ruhu ve kişisel gelişimle donatılmış yaratıcılık, öncelikle çalışanlarımıza güvenmemizi sağlayan ana faktörlerdir. Ayrıca etkin mali yönetim, sürekli teknolojik inovasyon ve tedarikçilerimizle kurmuş olduğumuz karşılıklı güvene dayalı işbirliğimiz de misyonumuzu yerine getirme konusundaki kararlılığımızın ana göstergeleridir

 

 

                                                                                  Çevre Politikamız

sex hikayeleri redtube